Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

150 zł

lale barbi plus samochodzik

  • ~Elzbieta
  • ·  8 czerwca 2014
  •  ·  2263
  •  ·  Oleszyce
sprzedam 7 lalek barbi firmy Mattel.lale w bardzo dobrym stanie,zadna nie jest uszkodzona.Do lal jest mnostwo ubranek, torebek, bucikow, grzebienie, szczotki i inne akcesoria.W cenie miesci sie samochod w ktorym sa krzeselka i inne wyposazenie.Do ceny ktora podalam dokladam koniki kilka sztuk, zwierzatka i inne zabawki plus krotkofalowki dla dziecka.Samochod jezdzi ,otwierane drzwi w samochodzie i dach. wysokosc samochodu -27 cm
dlugosc -39 cm
szerokosc - 20 cm. otwierane drzwi i dach..Na pytania odpowiem mailem badz telefonicznie.

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Sprzedam mieszkanie

~Halina · 1 stycznia 2014

OFERTA PRACY

~Jonathan · 11 kwietnia 2014

Sprzedam mieszkanie

~Wiesław · 8 lutego 2015

Usługi spawalnicze

~Bartosz · 3 lutego 2015

Toyota Aygo 2013

Piotr · 7 dni temu

Szukam Pracy..

~Martyna · 28 lutego 2015

Stare zabawki z PRL-u KUPIE...

~Mariusz · 28 listopada 2014

Stół szklany z metalowymi n...

~Robert · 24 marca 2015

Opony 185/65 R15 Letnie

~Przemek · 20 marca 2014

Ekspres do kawy KRUPS EA 80...

Piotr · 9 dni temu

Przydatne informacje