Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

150 zł

lale barbi plus samochodzik

  • ~Elzbieta
  • ·  8 czerwca 2014
  •  ·  2270
  •  ·  Oleszyce
sprzedam 7 lalek barbi firmy Mattel.lale w bardzo dobrym stanie,zadna nie jest uszkodzona.Do lal jest mnostwo ubranek, torebek, bucikow, grzebienie, szczotki i inne akcesoria.W cenie miesci sie samochod w ktorym sa krzeselka i inne wyposazenie.Do ceny ktora podalam dokladam koniki kilka sztuk, zwierzatka i inne zabawki plus krotkofalowki dla dziecka.Samochod jezdzi ,otwierane drzwi w samochodzie i dach. wysokosc samochodu -27 cm
dlugosc -39 cm
szerokosc - 20 cm. otwierane drzwi i dach..Na pytania odpowiem mailem badz telefonicznie.

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Olympus Mju 760 7.1 MPix

~Jakub · 13 czerwca 2014

rowerki dziecinne

~Ewa · 26 lutego 2014

Brudny dywan lub meble?

~Sk Błysk... · 27 grudnia 2014

Elektronika, sterowniki, na...

~łukasz · 7 kwietnia 2015

Dom, 5 pkoi, 104,5 m2

~Zdzisław... · 11 kwietnia 2015

OFERTA PRACY

~Jonathan · 11 kwietnia 2014

lale barbi plus samochodzik...

~Elzbieta · 8 czerwca 2014

Elektryk

~Bogumil · 21 grudnia 2014

Poszukiwany właściciel psa...

~Aleksandr... · 21 grudnia 2014

zaginął owczarek lubaczow...

~Rafal · 20 marca 2015

Przydatne informacje