Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

150 zł

lale barbi plus samochodzik

  • ~Elzbieta
  • ·  8 czerwca 2014
  •  ·  2264
  •  ·  Oleszyce
sprzedam 7 lalek barbi firmy Mattel.lale w bardzo dobrym stanie,zadna nie jest uszkodzona.Do lal jest mnostwo ubranek, torebek, bucikow, grzebienie, szczotki i inne akcesoria.W cenie miesci sie samochod w ktorym sa krzeselka i inne wyposazenie.Do ceny ktora podalam dokladam koniki kilka sztuk, zwierzatka i inne zabawki plus krotkofalowki dla dziecka.Samochod jezdzi ,otwierane drzwi w samochodzie i dach. wysokosc samochodu -27 cm
dlugosc -39 cm
szerokosc - 20 cm. otwierane drzwi i dach..Na pytania odpowiem mailem badz telefonicznie.

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Wynajme miesznanie

~Eugeniusz... · 20 listopada 2014

Żabka w Oleszycach-Ajent

~Michał · 5 sierpnia 2014

Usługi spawalnicze

~Bartosz · 3 lutego 2015

Zaginął kot

~Patrycja · 26 września 2014

Dam pracę

~Tomasz · 8 października 2014

lale barbi plus samochodzik...

~Elzbieta · 8 czerwca 2014

MODNISIA Wypozyczalnia suki...

~Magdalena... · 29 kwietnia 2014

zatrudnię

~Artur · 26 lipca 2014

Zatrudnimy Kierownika

~Anna Guzi... · 7 lipca 2014

ZGINĘŁY KLUCZE

~Kontakt · 19 września 2014

Przydatne informacje