Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

Materiały budowlane

Sprzedam STEMPLE BUDOWLANE

Sprzedam stemple budowlane długość 2,80 szt. 170 po 4,00 zł za szt. Polecam

  • ~Edyta · Dla domu / Materiały budowlane · 24 lutego 2015 · Opaka
  • zobacz więcej
  • 4 zł

Sprzedam Agregat Tynkarski

Sprzedam Agregat Tynkarski ATM po kapitalnym remoncie 100% sprawny. W zestawie węże i narzutnica. W razie pytań proszę dzwonić. Cena do negocjacji.

  • ~Michał · Dla domu / Materiały budowlane · 22 lutego 2015 · Lubaczów
  • zobacz więcej
  • 10 zł

Sprzedam okienka

drewniane z odzysku 60-60cm w dobrym stanie 20zł za sztukę

  • ~Krzysztof · Dla domu / Materiały budowlane · 20 lutego 2015 · Lubaczów
  • zobacz więcej
  • 20 zł

WIERTARKO FREZARKA KNUTH

Mam do zaoferowania profesjonalną wiertarko frezarkę produkcji Niemieckiej KNUTH CF 30A. Maszyna jest w bardzo dobrym stanie mało używana z pełnym wyposażeniem składającym się z 263 elementów wszystki...

  • ~Przemysław · Dla domu / Materiały budowlane · 9 stycznia 2015 · Lubaczów
  • zobacz więcej
  • 6 500 zł

sprzedam okno

sprzedam okno używane plastikowe o wymiarach szer 146 wys 148

  • ~Iwona · Dla domu / Materiały budowlane · 15 października 2014 · Podemszczyzna
  • zobacz więcej
  • 250 zł

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Suknia ślubna MAxima 10313...

~Anna · 5 lutego 2015

Sprzedam kucyka Okazja

~Paweł · 16 stycznia 2015

sprzedam suknię ślubną

~Agnieszka... · 8 stycznia 2014

ZAGINĄŁ PIES

~Ewa · 2 grudnia 2013

Sprzedam laptopa

~Barbara · 7 lutego 2015

Działka budowlana

~Elzbieta · 26 lutego 2015

Mieszkanie, 2 pokoje, 36,60...

~Zdzisław... · 11 kwietnia 2015

MZ150

~Ja. · 13 dni temu

Plecaki Markowe

Angelika · 28 dni temu

Usługi spawalnicze

~Bartosz · 3 lutego 2015

Przydatne informacje