Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

0 , 50 zł

sprzedam sadzonki maliny POLANA

  • ~RYSZARD
  • ·  12 grudnia 2014
  •  ·  2469
  •  ·  OLESZYCE
Sadzonki są pozyskane jako nadwyżka z plantacji ,są dobrze ukorzenione , grube polecam.

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Traktorek Kubota BX2200 i s...

~Bartłomie... · 22 marca 2015

Sprzedam aluminiowe felgi

~Leszek · 1 kwietnia 2014

Sprzedam mieszkanie

~Maria · 1 marca 2015

sprzedam sadzonki maliny PO...

~Ryszard · 12 grudnia 2014

Przydatne informacje