Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

1 zł

Przyjmę do pracy

  • ~Grzegorz
  • ·  28 lutego 2015
  •  ·  1772
  •  ·  Lubaczów
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta w punkcie sprzedaży T-Mobile w Lubaczowie.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjność i elastyczność,
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obłsugi komputera oraz pakietu Microsoft Office.

Zapewniamy:
- stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę,
- systematyczne i profesjonalne szkolenia,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klientów sieci T-Mobile Polska S.A,
- sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez sieć T-Mobile,
- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
- przedstawianie oferty sieci T-Mobile w ramach bieżących promocji.

CV wraz ze zdjęciem prosimy dostarczać do punku sprzedaży T-Mobile,
Rynek 7, 37-600 Lubaczów

Dodatkowe informacje dostępne są w punkcie T-Mobile

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.