Strona jest obecnie w fazie testowej. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, opinie, zastrzeżenia, napisz nam o tym klikając tutaj :)

35,00 zł

sprzedam zabawkę

  • ~Ewa
  • ·  4 grudnia 2014
  •  ·  2427
  •  ·  Lisie Jamy
witam :) sprzedam zabawkę dla dziecka, użyta dosłownie kilka razy. z efektami dźwiękowymi i światełkami oraz jeżdżącym pociągiem jak na zdjęciu jak również kręcącym się wiatraczkiem.Niestety nie posiadam pudełka więc i cena została obniżona :) idealny prezent dla dziecka w wieku 1 :)

pokaż numer telefonu

zadaj pytanie

nie możesz wysłać wiadomości do tego użytkownika.

obserwuj

tylko zarejestrowani użytkownicy mogą obserwować ogłoszenia.

Podobne ogłoszenia

Facebook

Najczęściej przeglądane dzisiaj

Usuwanie filtra FAP / DPF L...

~Tune-soft... · 8 lutego 2014

Usługi glebogryzarka spalin...

~Maciej · 14 września 2014

Skup poroża

~Robert · 11 lutego 2015

OFERTA PRACY

~Jonathan · 11 kwietnia 2014

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

~Ryszard · 20 lutego 2015

Sprzedam

~Tomek · 10 grudnia 2014

Prawo Jazdy Formuła Furgała...

~Andrzej F... · 14 września 2014

Wykończenia wnetrz, ZAPRASZ...

~Tomasz · 8 grudnia 2014

Komplet zabawek

~Barbara · 23 września 2014

PROJEKTY I WIZUALIZACJE

~Maciej · 30 września 2014

Przydatne informacje